خدمات ما

سئو

بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو اصلی‌ترین روش جذب مخاطب هدف به وبسایت و کانال‌های بازاریابی است. خدمات حرفه‌ای سئو را از ما دریافت کنید!

نکته مهم در زمینه ساخت وبسایت و تولید محتوا این است که هر چقدر رضایت کاربر از محتوای ارائه شده بیشتر باشد، احتمال بازگشت او به آن سایت نیز افزایش خواهد یافت. یکی از روش‌های افزایش دیده شدن در موتورهای جستجو از طریق سئو است. در ادامه، مفاهیم و خدمات بهینه‌سازی موتور جستجو را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سئو چیست؟

سئو در واقع مخفف بهینه‌سازی موتور جستجو است که به منظور افزایش کیفیت و کمیت ترافیک وبسایت در نتایج موتور جستجو استفاده می‌شود. به عبارت ساده، بهینه‌سازی موتور جستجو موجب افزایش دیده شدن یک سایت در نتایج می‌شود.
تکنیک‌های بهینه‌سازی موتور جستجو بسیار متنوع هستند. اما به طور کلی می‌توان آن‌ها را به (1) داخلی و (2) خارجی تقسیم نمود. منظور از تکنیک‌های داخلی، مجموعه کارهایی است که در داخل سایت انجام می‌شوند در حالی که روش‌هایی مانند لینک‌سازی جز بهینه‌سازی خارجی هستند و در خارج از سایت اجرا می‌شوند.

اصول سئو چیست؟

اصول سئو را می‌توان در 7 مورد طبقه‌بندی کرد:
1. شناسایی مخاطب هدف برای تولید محتوا: پیش از انجام هر کاری باید مشتری هدف شناسایی شود و محتوا برای آن تولید گردد.
2. مشخص کردن موضوعات موردعلاقه‌ی مخاطب هدف: پس از شناسایی مخاطب هدف، اکنون باید مشخص شود که آن‌ها بیشتر به دنبال مطالعه چه موضوعاتی هستند.
3. تولید محتوا باکیفیت: تولید محتوای باکیفیت و ارزشمند مهم‌ترین اصل محسوب می‌شود که ارتباط بین شما و مخاطب هدف را افزایش می‌دهد.
4. افزایش میزان دسترسی به سایت: پس از تولید محتوا باید مطمئن شوید که آن به آسانی در دسترس مخاطب هدف قرار می‌گیرد.
5. ایجاد یک تجربه‌ی خوب برای مخاطب: توجه به مواردی از جمله سرعت بارگذاری تصاویر باعث می‌شود که کاربر تجربه‌ی خوشایندی از دیدن وبسایت شما داشته باشد.
6. کاربرپسند کردن سایت: سایت باید طوری طراحی شود که کاربر بتواند به راحتی در آن حرکت کند.
7. تحلیل عملکرد: در نهایت، لازم است تا عملکرد با استفاده از معیارهایی از قبیل نرخ ترافیک سایت، نرخ پرش، نرخ تبدیل کاربر به مشتری و میزان هزینه برای نرخ مشتری ارزیابی شود.

سئو برای پزشکان

خدمات سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

منظور از خدمات سئو، مجموعه‌ای از کارهایی است که هم در داخل سایت و هم در خارج از آن به منظور افزایش دیده شدن کلمات کلیدی در نتایج جستجو و حفظ جایگاه انجام می‌شوند. تمامی این خدمات توسط سئوکار متخصص در این زمینه ارائه می‌شوند.

به طور کلی، دو نوع خدمات وجود دارد:

  • خدمات سئو سفید (کلاه سفید)
  • خدمات سئو سیاه (کلاه سیاه)

خدمات کلاه سفید در واقع مجموعه‌ای از فعالیت‌ها به منظور بهینه‌سازی یک سایت در نتایج موتور جستجو است که به طور کاملاً قانونی انجام می‌شوند. این نوع روش‌ها و تکنیک‌ها از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.
در مقابل، خدمات کلاه سیاه قرار دارند. خدمات کلاه سیاه با بکار بردن روش‌ها و تکنیک‌های غیرقانونی سعی می‌کنند گوگل و سایر موتورهای جستجو را فریب دهند. این خدمات به صورت موقتی رتیه‌بندی یک سایت در نتایج جستجو را بهبود می‌بخشند. اما در صورت مطلع شدن موتورهای جستجو از این تکنیک‌های غیرقانونی، سایت موردنظر جریمه می‌شود.
هزینه‌ی خدمات بهینه‌سازی موتور جستجو با توجه به ترافیک کلمات کلیدی یک سایت محاسبه می‌شود. در نتیجه، این هزینه برای سایت‌های مختلف، متفاوت است. ابزار Google Planner با نشان دادن میزان جستجو کلمات کلیدی، هزینه خدمات سئو یک سایت را محاسبه می‌کند.

با تکنیک‌های حرفه‌ای بازاریابی اینترنتی ما شما همیشه اولین و بهترین خواهید بود!

طراحی برند و استراتژی کسب و کار

طراحی برند و همچنین طراحی استراتژی کسب‌وکار که توسعه کسب‌وکارتان را در پی خواهد داشت!

بیشتر بدانید!

طراحی برند و استراتژی کسب‌وکار وضع قوانین و برنامه‌ریزی برای جزئیات برند شما است تا بتوان آن را فوق‌العاده خاص، متفاوت، به یاد ماندنی، قابل اعتماد، مورد اطمینان و در بین مشتریان مورد نظر بسیار محبوب کرد.

شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و همچنین تولید محتوای حرفه ای
بیشتر بدانید!

امروزه، شبکه‌ های اجتماعی در زندگی روزانه مردم نقش مهمی ایفا می‌کنند. شبکه‌ های اجتماعی در واقع سایت‌های اجتماعی هستند که کاربران برای به اشتراک‌گذاری محتوا از آنها استفاده می‌کنند. اینجا پرکاربردترین شبکه‌ های اجتماعی، مزایا و معایب استفاده از آنها و رشد کسب‌و‌کار با استفاده از شبکه‌های مجازی ارائه شده است.

تجزیه و تحلیل مخاطبین

آنالیز و تحلیل مخاطبین شما و بررسی رقبا برای تشخیص فرصت‌های بالقوه
بیشتر بدانید!

به عنوان یک برند، باید بتوانید به مخاطبین مناسب دسترسی پیدا کنید. تجزیه و تحلیل مخاطبین یکی از مراحل اصلی بازاریابی دیجیتال است که به شما نشان می‌دهد که مخاطبین شما چه کسانی هستند، چه کسانی جزئی از مخاطبین شما نیستند و چه کسانی مخاطبین مناسب برند شما هستند و می‌توانند به اثربخشی استراتژی‌هایتان کمک کنند.

سئو

از بین هزاران نتایج جستجو، وب سایت شما در صفحه اول خواهد بود.
بیشتر بدانید!

نکته مهم در زمینه ساخت وبسایت و تولید محتوا این است که هر چقدر رضایت کاربر از محتوای ارائه شده بیشتر باشد، احتمال بازگشت او به آن سایت نیز افزایش خواهد یافت. یکی از روش‌های افزایش دیده شدن در موتورهای جستجو از طریق سئو است. مفاهیم و خدمات بهینه‌سازی موتور جستجو را مورد بررسی قرار دهید.

تبلیغات گسترده

تبلیغات در سایت‌های پربازدید، پیج‌های اینستاگرام و کانال‌های تلگرام
بیشتر بدانید!

تبلیغات گسترده و موثر به مشتریان احتمالی می‌رسد و آنها را از محصولات یا خدمات شما آگاه می‌کند. در حالت ایده‌آل تبلیغات باید توجه افراد را به خود جلب کرده و آنها را ترغیب کند تا از محصول شما استفاده کنند. امروزه شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کنند و استفاده از آنها برای جذب مخاطبان به موفقیت شما کمک فراوانی می‌کند.

آموزش به پرسنل

آموزش دیجیتال مارکتینگ و شیوه‌های بازاریابی مطب و پاسخگویی
بیشتر بدانید!

به مرور زمان در هر محیط کاری نیاز به تغییرات و بهبود عملکرد کارکنان احساس خواهد شد. آموزش به کارکنان در هر محیط کاری از جمله فروشگاه، سازمان، شرکت و … نیازمند یک متد یا روش مناسب برای آن محیط است. مدیریت هر کدام بایستی نسبت به تعداد افراد، نوع کار و بودجه مورد نظر آموزش‌هایی را برای کارکنانش در نظر بگیرد. اینجا به بهترین روش‌ها و مراحل آموزش کارکنان می‌پردازیم.

طراحی سایت

طراحی سایت‌های حرفه‌ای و رسپانسیو با رعایت قوانین کامل سئو
بیشتر بدانید!

داشتن سایت یک ضرورت برای موفقیت هر نوع کسب و کاری است. با این وجود، طراحی سایت همیشه برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ چالش‌برانگیز بوده است. امروزه، ابزارها و روش‌های بسیار مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها، استفاده از وردپرس است. طراحی سایت با وردپرس، چگونگی انجام آن و قیمت طراحی را مورد بررسی قرار دهید.

ایمیل مارکتینگ

مخاطبان‌تان را شگفت‌زده و فروش‌تان هر روز افزایش دهید!
بیشتر بدانید!

ایمیل مارکتینگ در سال‌های اخیر به یک اولویت برای کسب و کارها تبدیل شده است. انتخاب سرویس درست ایمیل مارکتینگ تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت کمپین بازاریابی دارد. اینجا ایمیل مارکتینگ و بهترین سرویس‌های آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بیایید شروع کنیم!

آماده یک تغییر واقعی هستید؟ پس اجازه بدید با هم شروع کنیم!