خدمات ما

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ از بهترین روش‌های بازاریابی تا به امروز است. ایمیل مارکتینگ فروش شما را افزایش خواهد داد. خدمات ایمیل مارکتینگ را از ما دریافت کنید!

ایمیل مارکتینگ در سال‌های اخیر به یک اولویت برای کسب و کارها تبدیل شده است. انتخاب سرویس درست ایمیل مارکتینگ تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت کمپین بازاریابی دارد. در این مطلب، ایمیل مارکتینگ و بهترین سرویس‌های آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. 

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ یکی از موثرترین استراتژی‌های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک است. این استراتژی به دلیل سادگی مدیریت، ارائه کنترل کامل و امکان برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان موجب افزایش موفقیت و سودآوری کسب و کارها می‌شود. 

منظور از ایمیل مارکتینگ، ارتباط دوطرفه و بلندمدت با مشتریان بالقوه است که با رضایت خود مشتری آغاز شده و ادامه پیدا می‌کند. به همین دلیل است که این شیوه از بازاریابی فراتر از تبلیغات ایمیلی است. 

  بهترین سرویس‌های ایمیل مارکتینگ

  با توجه به آنچه گفته شد، سرویس‌های ایمیل مارکتینگ بسیار زیادی برای ارائه خدمات وجود دارند. در ادامه، 7 مورد از بهترین سرویس‌های ایمیل مارکتینگ را معرفی می‌کنیم. 

  1. Constant Contact: این سرویس یکی از سریع‌ترین و بزرگ‌ترین سرویس‌های جهان است که به دلیل سادگی استفاده و کاربرپسند بودن مورد استقبال مبتدیان قرار گرفته است. امکان مدیریت فهرست ایمیل‌ها، تماس‌ها و تقویم بازاریابی توسط این سرویس وجود دارد. 

  2. SendinBlue: این یک نرم‌افزار بازاریابی SMS و ایمیل کامل برای کسب و کارها است. این سرویس را می‌توان یکی از سریع‌ترین سرویس‌های بازاریابی در جهان دانست. 

  3. Drip: این سرویس یک پلتفرم بازاریابی ایمیلی برای تجارت الکترونیکی، صاحبان وبلاگ و بازاریابان دیجیتال است.

  ایمیل مارکتینگ

  4. ConvertKit: این یک سرویس بازاریابی ایمیلی مقاوم برای صاحبان حرفه‌ای وبلاگ، بازاریابان و نویسندگان است. این سرویس یکی از ساده‌ترین و در عین حال قدرتمندترین سرویس‌های بازاریابی ایمیلی به شمار می‌رود. 

  5. AWeber: این سرویس یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین سرویس‌های بازاریابی ایمیلی جهان محسوب می‌شود که ابزارهای بسیار متنوعی را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.

  6. GetResponse: این یکی دیگر از محبوب‌ترین سرویس‌های ایمیل مارکتینگ است که بازاریابی ایمیلی را برای کسب و کارها ساده می‌کند. 

  7. Mailchimp: این سرویس به دلیل ارائه برنامه بازاریابی ایمیلی رایگان یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های جهان محسوب می‌شود.

    آیا ارسال انبوه ایمیل مفید است؟

    ارسال ایمیل یکی از کم‌هزینه‌ترین روش‌های تبلیغات محسوب می‌شود. اما ارسال انبوه ایمیل همیشه مفید نمی‌باشد. به همین دلیل است که استفاده از سرویس‌های بازاریابی ایمیلی برای هر کسب و کاری یک ضرورت محسوب می‌شود. این سرویس‌ها مزایای بسیاری زیادی دارند. 

    امروزه، بیش از 50 درصد از کاربران از ایمیل استفاده می‌کنند. در نتیجه، کسب و کارها می‌توانند انواع محتوا از جمله تصویر و ویدیو را نیز از طریق ارسال انبوه ایمیل در اختیار مشتریان خود قرار دهند. 

    یکی دیگر از مزایای بازاریابی ایمیلی، امکان آنالیز آن است. به کمک آن می‌توان تعداد ایمیل‌های ارسال شده، تعداد ایمیل‌های دیده شده، تعداد ایمیل‌های باز شده و تعداد بازدیدکنندگان از سایت را مشخص کرد. 

    از سوی دیگر، امکان دسته‌بندی مخاطبان و ارسال هدفمند ایمیل برای کاربران نیز وجود دارد. ایمیل مارکتینگ نسبت به سایر روش‌های بازاریابی و تبلیغاتی کم‌هزینه‌تر است؛ حتی از بازاریابی پیامکی نیز ارزان‌تر است. ارسال انبوه ایمیل سرعت تبلیغاتی بسیار بالایی دارد. این موضوع برای کسب و کارهای مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.

    با تکنیک‌های حرفه‌ای بازاریابی اینترنتی ما شما همیشه اولین و بهترین خواهید بود!

    طراحی برند و استراتژی کسب و کار

    طراحی برند و همچنین طراحی استراتژی کسب‌وکار که توسعه کسب‌وکارتان را در پی خواهد داشت!

    بیشتر بدانید!

    طراحی برند و استراتژی کسب‌وکار وضع قوانین و برنامه‌ریزی برای جزئیات برند شما است تا بتوان آن را فوق‌العاده خاص، متفاوت، به یاد ماندنی، قابل اعتماد، مورد اطمینان و در بین مشتریان مورد نظر بسیار محبوب کرد.

    شبکه‌های اجتماعی

    تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و همچنین تولید محتوای حرفه ای
    بیشتر بدانید!

    امروزه، شبکه‌ های اجتماعی در زندگی روزانه مردم نقش مهمی ایفا می‌کنند. شبکه‌ های اجتماعی در واقع سایت‌های اجتماعی هستند که کاربران برای به اشتراک‌گذاری محتوا از آنها استفاده می‌کنند. اینجا پرکاربردترین شبکه‌ های اجتماعی، مزایا و معایب استفاده از آنها و رشد کسب‌و‌کار با استفاده از شبکه‌های مجازی ارائه شده است.

    تجزیه و تحلیل مخاطبین

    آنالیز و تحلیل مخاطبین شما و بررسی رقبا برای تشخیص فرصت‌های بالقوه
    بیشتر بدانید!

    به عنوان یک برند، باید بتوانید به مخاطبین مناسب دسترسی پیدا کنید. تجزیه و تحلیل مخاطبین یکی از مراحل اصلی بازاریابی دیجیتال است که به شما نشان می‌دهد که مخاطبین شما چه کسانی هستند، چه کسانی جزئی از مخاطبین شما نیستند و چه کسانی مخاطبین مناسب برند شما هستند و می‌توانند به اثربخشی استراتژی‌هایتان کمک کنند.

    سئو

    از بین هزاران نتایج جستجو، وب سایت شما در صفحه اول خواهد بود.
    بیشتر بدانید!

    نکته مهم در زمینه ساخت وبسایت و تولید محتوا این است که هر چقدر رضایت کاربر از محتوای ارائه شده بیشتر باشد، احتمال بازگشت او به آن سایت نیز افزایش خواهد یافت. یکی از روش‌های افزایش دیده شدن در موتورهای جستجو از طریق سئو است. مفاهیم و خدمات بهینه‌سازی موتور جستجو را مورد بررسی قرار دهید.

    تبلیغات گسترده

    تبلیغات در سایت‌های پربازدید، پیج‌های اینستاگرام و کانال‌های تلگرام
    بیشتر بدانید!

    تبلیغات گسترده و موثر به مشتریان احتمالی می‌رسد و آنها را از محصولات یا خدمات شما آگاه می‌کند. در حالت ایده‌آل تبلیغات باید توجه افراد را به خود جلب کرده و آنها را ترغیب کند تا از محصول شما استفاده کنند. امروزه شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کنند و استفاده از آنها برای جذب مخاطبان به موفقیت شما کمک فراوانی می‌کند.

    آموزش به پرسنل

    آموزش دیجیتال مارکتینگ و شیوه‌های بازاریابی مطب و پاسخگویی
    بیشتر بدانید!

    به مرور زمان در هر محیط کاری نیاز به تغییرات و بهبود عملکرد کارکنان احساس خواهد شد. آموزش به کارکنان در هر محیط کاری از جمله فروشگاه، سازمان، شرکت و … نیازمند یک متد یا روش مناسب برای آن محیط است. مدیریت هر کدام بایستی نسبت به تعداد افراد، نوع کار و بودجه مورد نظر آموزش‌هایی را برای کارکنانش در نظر بگیرد. اینجا به بهترین روش‌ها و مراحل آموزش کارکنان می‌پردازیم.

    طراحی سایت

    طراحی سایت‌های حرفه‌ای و رسپانسیو با رعایت قوانین کامل سئو
    بیشتر بدانید!

    داشتن سایت یک ضرورت برای موفقیت هر نوع کسب و کاری است. با این وجود، طراحی سایت همیشه برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ چالش‌برانگیز بوده است. امروزه، ابزارها و روش‌های بسیار مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها، استفاده از وردپرس است. طراحی سایت با وردپرس، چگونگی انجام آن و قیمت طراحی را مورد بررسی قرار دهید.

    ایمیل مارکتینگ

    مخاطبان‌تان را شگفت‌زده و فروش‌تان هر روز افزایش دهید!
    بیشتر بدانید!

    ایمیل مارکتینگ در سال‌های اخیر به یک اولویت برای کسب و کارها تبدیل شده است. انتخاب سرویس درست ایمیل مارکتینگ تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت کمپین بازاریابی دارد. اینجا ایمیل مارکتینگ و بهترین سرویس‌های آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

    بیایید شروع کنیم!

    آماده یک تغییر واقعی هستید؟ پس اجازه بدید با هم شروع کنیم!